Golfbox login Ren Hvit
       

Login Golfbox

Innkalling til årsmøte i Elverum golfklubb

Til medlemmene i Elverum golfklubb

Elverum, 15.04.2021. Innkalling til årsmøte i Elverum golfklubb

Styret innkaller herved til årsmøte i Elverum golfklubb.

Årsmøtet avholdes den 11.5.2021 på Forstmann fra kl. 18.00.

Saker som et medlem ønsker behandlet på årsmøtet, må sendes styret senest 27.4.2021 til Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. .

Fullstendig sakliste med alle saksdokumenter vil bli gjort tilgjengelig for medlemmene senest én uke før årsmøtet på klubbens hjemmeside. Eventuelt kan man ta kontakt på Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. for å få tilsendt saksliste og dokumenter.

For å ha stemmerett på årsmøtet må man ha fylt 15 år, vært medlem av idrettslaget i minst én måned, og ha betalt kontingenten. Medlemmer under 15 år har møte- og forslagsrett.

Styret er forberedt på at endringer i smittesituasjonen kan medføre at det ikke kan avholdes et fysisk årsmøte 11.5. Vi er klar over at mange medlemmer ønsker et fysisk møte, men vi vil vurdere om møtet da evt. må avholdes digitalt. Alternativt vil møtetidspunktet da bli forskjøvet i tid.


Velkommen til årsmøte!

Med vennlig hilsen

styret

 

 

 

Utskrift

 • Kiwi
 • Scandic
 • YC Eiendom
 • KPMG
 • Presis
 • Sparebank1 - Østlandet
 • Eiendomsmegler 1
 • Riis
 • CocaCola
 • Bowling
 • Bakken