Golfbox login Ren Hvit
       

Login Golfbox

Husk årsmøte 17.mars

Styret innkaller til årsmøte i Elverum Golfklubb på Forstmann 17. mars kl 18. Saker som et medlem ønsker å få ta opp på årsmøtet, må sendes styret seneste 3. mars til Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.. Fullstendig saksliste med alle saksdokumenter vil bli gjort tilgjengelig  for medlemmene senest en uke før årsmøtet på klubbens hjemmeside.  Eventuelt kan du ta kontakt på Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. for å få tilsendt saksliste og dokumenter. 
For å ha stemmerett på årsmøtet må du ha fylt 15 år, vært medlem av idrettslaget i minst en måned og ha betalt kontingenten. Medlemmer under 15 år har møte- og forslagsrett.
 
Etter endt årsmøte vil det bli presentert status for minigolfbaneprosjektet og planer for aktivitetene i klubben kommende sesong
 
Velkommen til årsmøtet.
 

 

Utskrift

 • Kiwi
 • Scandic
 • YC Eiendom
 • KPMG
 • Presis
 • Sparebank1 - Østlandet
 • Eiendomsmegler 1
 • Riis
 • CocaCola
 • Bowling
 • Bakken